Connect with us

Gözlerinizdeki mutluluk için

Güncel

Gözlerinizdeki mutluluk için

Engellilerin nüfusun yaklaşık yüzde 12’sini oluşturduğu gerçeğini göz önüne alarak proje, hizmet ve çalışmalarını hayata geçiren Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, engelli vatandaşlarla belediyenin düzenlediği ‘Bahara Merhaba Pikniği’nde bir araya geldi. Başkan Şenol’un hayata geçirdiği özel projelerle sosyal ve ekonomik hayata katılan, üretici hale gelen engelli vatandaşlar piknikte gönüllerince eğlenerek bahara merhaba dedi. Aileleriyle birlikte pikniğe katılan

Engelli vatandaşlar  düzenlenen piknik sayesinde onların sosyal hayatla buluşması sağlandı. Piknikte yeni arkadaşlıklar edinen ve doğayla baş başa zaman geçiren, müzik eşliğinde doyasıya eğlenen katılımcılar, belediyenin hizmetine duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Derneklerden Şenol’a teşekkür

Piknikte konuşan Dünya Engelliler Derneği Başkanı Ali Karaibrahimoğlu “Sosyal Belediyeciliğin nasıl yapıldığını gösteren; projeleriyle engelli vatandaşlarımızın mutlu olmasını sağlayan, bize her zaman kucak açan Başkan Şenol’a teşekkür ediyorum. Engelsiz Gaziemir’de yaşamaktan sonsuz mutluluk duyuyoruz” dedi.  Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Gülgün Yorgancılar da engelli vatandaşlar için düzenlediği piknik için Şenol’a teşekkür etti.

To Top